Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضور خیریه شجره طیبه در دشتبال سمیرم

حضور خیریه شجره طیبه در دشتبال سمیرم

هیات مدیره خیریه شجره طیبه با حضور در روستای دشتبال از توابع شهرستان سمیرم استان اصفهان ضمن بازدید از تنها مدرسه این منطقه و بررسی شرایط این مدرسه  خود را برای توسعه فعالیت های این مدرسه تقدیم مدیریت مدرسه دشتبال کردند.

در  جلسه ای که با حضور تمامی اعضای هیات مدیره و معاونین این خیریه در محل مدرسه روستای دشتبال از توابع شهرستان سمیرم استان اصفهان برگزار شد .دکتر حسین سیستانی با تشویق  و حمایت از عملکرد  کار آفرینانه این مدرسه برای بچه های این منطقه که عمدتا از عشایر منطقه سمیرم هستند گفت: افتخار می کنم که در این مدرسه هستم و بسیار خوشحالم که در آخرین نقطه استان ایده مدرسه کار آفرینی را شکل داده اید.

در ادامه محمد رضا یزدانپناه مدیر عامل خیریه شجره طیبه گفت جای خرسندی است که بچه های مدرسه دشتبال به علاوه تحصیل در حال یاد گرفتن فنون هم هستند و این مساله بچه ها را از کودکی توانمند می کند و آرزو کرد که بچه های مدرسه دشتبال بتوانند در آینده مرهمی بر مشکلات ایران عزیز باشند.

در انتهای این بازدید خانم پزشکزاد مدیر مدارس نوید اصفهان و عضو هیات مدیره خیریه شجره طیبه با بچه های این مدرسه به صحبت پرداخت و خطاب به دانش آموزان این مدرسه گفت: به خودتان افتخار کنید . شیوه  آموزشی که در  این مدرسه  دور از اصفهان برای شما تدریس می شود شیوه است که در بهترین نقاط جهان برای تعلیم و تربیت دانش آموزان استفاده می شود. همچنین در انتهای این بازدید مدیر عامل خیریه شجره طیبه مبلغ قالب توجهی را برای حمایت و گشترس فعالیت های این مدرسه تقدیدم مدیریت مدرسه کرد .

, , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم