Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

فرصت عاشقی به نفع نخبگان نیازمند برگزار شد

فرصت عاشقی به نفع نخبگان نیازمند برگزار شد

همایش فرصت عاشقی  موسسه خیریه شجره طیبه  به نفع نخبگان علمی نیازمند با حضور تعداد کثیری از خیرین و مسئولین استان اصفهان با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در سالن همایش های این سازمان برگزار شد .

در  ابتدای این همایش دکتر حسین سیستانی رییس هیات مدیره موسسه با عرض خیرمقدم و خوش آمد به مسئولین و حاضرین در جلسه از امیدواری خود برای توسعه گسترش فعالیت های حمایتی این موسسه  برای یاورخواهان بیشتری در استان اصفهان در سال های آینده گفت.  همچنین ایشان یکی از مهم ترین ستون های این موسسه را وجود خیرینی دانست که با تمام عشق و علاقه خود به حمایت از نخبگان علمی   می پردازند .

در ادامه نیز محمدرضا یزدانپناه مدیر عامل موسسه خیریه شجره طیبه به ارائه گزارشی از فعالیت های یکسال گذشته موسسه به نفع نخبگان علمی نیازمند و همچنین عناوین و افتخاراتی که یاور خواهان موسسه کسب کرده اند پرداخت.

در انتها نیز فرصت عاشقی به یکی از یاور خواهان نمونه موسسه رسید تا بر روی صحنه برود و  از راهی که تا به امروز طی کرده صحبت کند همچنین مراسم با  گلریزان به نفع نخبگان علمی تحت پوشش وتجلیل از خیرین نمونه موسسه خیریه شجره به پایان رسید.

, , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم