Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

رویداد نت تلنت ۲۰۱۷ با میزبانی مؤسسه خیریه شجره طیبه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی خیریه شجره طیبه  ،  همایش نت تلنت ۲۰۱۷ که توسط موسسه خیریه شجره طیبه و جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار گردید ، میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی کارآفرینی و کارآفرینی در حوزه اینترنت با هدف آشنایی جوانان با اکوسیستم کارآفرینی و استفاده از تجربیات کارآفرینان موفق بود .
محمد حسین آقاجانی ، مسئول برگزاری این همایش، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این همایش گفت:  این همایش جهت استفاده جوانان اصفهان از تجربیات ، دانش و علم اساتید بزرگ کشور برگزار گردید و این دسته همایش ها برای اکوسیستم کار آفرینی اصفهان  مفید خواهد بود .
همایش نت تلنت ۲۰۱۷ که برای دومین بار برگزار ‌می‌شود، تلاش دارد جرقه ای در ذهن جوانان ایجاد کند که باعث ایجاد کسب وکاری جدید شود .
سخنرانان همایش:
دکتر کوروش خسروی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و مدرس مباحث کارآفرینی
سهیل شهیدی بنیان‌گذار Payment24 و  مدیرعامل صرافی ستاره سهیل
داوود دهقان هم بنیان گذار ایونت سنتر و اصفهان پلاس
علی آجودانیان بنیان گذار ویرگول (جایی برای نوشتن و خواندن)
میلاد صالحی بنیان گذار  اپریویو (Appreview)
امیررضا انواری هم‌بنیان گذار استودیو بازی سازی پاپاتا
همایش نت تلنت ۲۰۱۷، در روز ۴ آبان ۱۳۹۶ در در سالن هلال احمر در اصفهان برگزار گردید .

, , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم