Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

روز پزشک

روز پزشک

پیام تبریک مدیر عامل مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) به مناسبت روز پزشک

“یکم شهریورماه، زادروز طبیب برجسته و نامدار ایرانی، ابوعلی سینا، فرصت مغتنمی است، برای پاسداشت کسانی که برای حفظ ارزشمندترین موهبت خداوندی، سوگند یاد کرده‌اند و وفای به این عهد مقدس، گاه به بهای جان بوده است.
پزشکان ما در هشت سال دفاع مقدس با ایثار و حماسه خود عزتی دوباره به سرزمین ما بخشیدند، در جبهه مقاومت و در بحران های مختلف خوش درخشیدند و امروز هم همگام با سایر کادر بهداشت و درمان در سنگر خط مقدم مبارزه با بیماری کووید_۱۹، برای حفظ جان مردم ایثار و جانفشانی می‌کنند. این شجاعت، ایثارگری و مهر ورزی آنان هرگز از ذهن آحاد مردم فراموش نخواهد شد.

اینجانب محمد رضا یزدان پناه مدیر عامل مؤسسه خیریه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان)در ایام ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان، با گرامیداشت و ادای احترام به پزشکان، پرستاران و شهدای سلامت کشور، فرا رسیدن این روز فرخنده را به جامعه پزشکی کشور در عرصه‌های بهداشت، درمان، آموزش و پژوهش تبریک عرض می‌کنم و همراه با همکاران عزیز می خواهم با رعایت پروتکل های بهداشتی، همراهی و قدردانی خود را با جامعه پزشکی هر چه بیشتر نشان دهند.

هانا- پایگاه اطلاع رسانی موسسه خیریه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان)

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم