Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضور پروفسور کیوان در موسسه خیریه شجره طیبه

      پروفسور کیوان تاریخ دان و جامعه شناس در موسسه خیریه شجره طیبه با رییس هیئت مدیره جناب آقای سیستانی و مدیر عامل موسسه جناب آقای یزدانپناه به همراه پرسنل موسسه دیدار کردند.

     حضور ایشان در موسسه نتایج و راهکار های موثری به همراه داشت که به شرح زیر می باشد:

ایشان در ابتدا بیان داشتند که : “وقتی زبان یک جامعه شکسته شد ، فکر آن جامعه نیز شکسته میشود.”

     پروفسور کیوان در ادامه صحبت هایشان افزودند : “در حال حاضر نسل جوان ما از دست رفته اند و این موسسه موظف است نخبگان علمی را گرد هم آورد تا به ملیت ایرانی خودشان بازگردند.”

     ایشان همچنین افزودند حاضر به همکاری جهت برگزاری کلاس های آموزشی پیرامون درست گفتن ، درست نوشتن و ادب فارسی به عنوان ایجاد کاری مبتکرانه در موسسه می باشند. پروفسور کیوان هدف خود را از ارائه ی این پیشنهاد نشان دادن  وابستگی ملی این موسسه و استفاده از نیروهای مبتکر نه مقلد بیان داشتند.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم