Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضور مدیر عامل خیریه نذر اشتغال در موسسه خیریه شجره طیبه

جناب آقای مقدم مدیر عامل خیریه نذر اشتغال جلسه ای با مدیران موسسه خیریه شجره طیبه برگزار شد . هدف از این جلسه ارائه گزارش فعالیت های موسسه و نیز تفاهم موثر بین خیریه شجره طیبه و ندر اشتغال بیان شد .

مدیر عامل خیریه شجره طیبه از حضور جناب آقای مقدم و تیم همراهشان تقدیر و تشکر نمودند و این نشست را مسیری به سمت پیشرفت و تعامل در زمینه اشتغال نخبگان برشمردند . در ادامه مدیر عامل خیریه نذر اشتغال ضمن تقدیر از دعوت ایشان و خداقوت بابت فعالیت های صورت گرفته ، همکاری دو تیم را باعث رشد و تعالی جامعه و فقر زدایی در اقشار کم در آمد و نخبگان عنوان نمودند . در انتها با موافقت طرفین مقرر گردید تفاهم نامه ای با همکاری دو خیریه در زمینه اشتغال یاورخواهان این موسسه با محوریت سرکار خانم مجبوری معاونت اشتغال خیریه شجره طیبه تهیه گردد.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم