Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضور خانواده بزرگ شجره طیبه در مرکز انتقال خون اصفهان به مناسبت روز اهدای خون

محمد رضا یزدان پناه مدیر عامل موسسه خیریه شجره طیبه ، در پیامی روز ملی اهدای خون و سالروز تاسیس این سازمان را به کارکنان زحمت کش و توانمند این سازمان تبریک گفتند.و ضمن ابراز خرسندی نسبت به گام نهادن در این امر حسنه بیان داشتند که این حرکت انسان دوستانه گونه ای از تحقق شعار به عمل کار براید …می باشد و با توجه به رسالت این خیریه و نیاز کنونی کشور ، مشارکت موسسه خیریه شجره طیبه با مرکز اهدای خون ضروری می باشد.

پنجشنبه  ۹مرداد ۹۸ به مناسبت روز اهدای خون خانواده بزرگ شجره طیبه در مرکز اهدای خون اصفهان گرد هم آمدند تا با اهدای قطره خونی از وجودشان نبض  زندگی کسانی را به تپش در بیاورند که چشم انتظار این امر حسنه هستند. مراسم امروز که با استقبال گرم و صمیمانه پرسنل مرکز اهدای خون رو به رو گردید .

همچنین جناب اقای یزدان پناه مدیر عانل موسیه و جناب اقای مهندس مومنی عضو هیئت امنا موسسه خیریه شجره در این رویداد حضور موثر و ارزشمند داشتند.

در پایان عکس یادگاری خانواده بزرگ شجره طیبه با کادر مخترم مرکز انتقال خون گرفته و باری دیگر گامی برای دلگرمی مردمان سرزمینمان برداشته شد.

خالص ترین نمونه رفتار بشر دوستانه
گران بها ترین سرمایه انسانی که قابل بخشش است…
قسمتی از وجود خود که به نیازمندان میدهیم…
با اهدای خون زندگی را به اشتراک بگذاریم

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم