Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضوری سبز در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی طلا

حضور مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از پنجم تا هشتم خرداد ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان برگزار شد.

در این نمایشگاه که با حضور ۷۰ مشارکت کننده از شش استان کشور بر پا شد، جدید ترین دستاوردها در حوزه طلا و جواهرات، سنگ های زینتی و ماشین آلات ساخت طلا ارائه شد.

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) همانند گذشته برای معرفی رسالت گوهر بار خود در چهاردهمین نمایشگاه طلا شرکت کرد و چه زیبا خوش درخشید. حضور موسسه در نمایشگاهها موجب می شود تا خیرین نیکوکار که دغدغه کار خیر دارند و حس مسئولیت اجتماعی نسبت به موسسه شناخت پیدا کرده و بتوانند رسالت زیبای مؤسسه را درک و در این مسیر زیبا همراه و همگام با مؤسسه گام بردارند.

این نمایشگاه که با رعایت پروتکل های بهداشتی از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای پنجم تا هشتم خرداد ماه ۱۴۰۰ در محل برپائی نمایشگاههای بین المللی استان واقع د رکمربندی شرق روبروی منطقه روشن دشت میزبان متخصصان ، کارشناسان و فعالان حوزه طلا و جواهرات و خیرین نیکوکار بود.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم