counter stats
جملات روز:

هرکس طالب علم را یاری نماید دوستدار پیامبران و با آنان است.رسول اکرم (ص)

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ فارسی | Englishبرگزاری اردوی آموزشی – فرهنگی – تفریحی ثامن ویژه یاورخواهان

تاریخ انتشار:شهریور ۲۱, ۱۳۹۵ دسته بندی: اخبار نویسنده: admin

اردویی ۴ روزه از تاریخ ۰۴/۰۶/۱۳۹۵ الی ۰۷/۰۶/۱۳۹۵ که دو روز اول آن ویژه یاورخواهان پسر و دو روز دوم آن ویژه یاورخواهان دختر بود و در مجموع ۱۰۰ نفر از یاورخواهان در این اردو شرکت کرده بودند ، در نطنزوکاشان برگزار شد ۰

از جنبه های تفریحی این اردو می توان به بازدید از باغ فین کاشان ، تفریحات ورزشی از جمله استخر و سالن ورزشی و بازدید مکان های تاریخی و موارد دیگر تفریحی اشاره کرد .

در این اردو کلاس های آموزشی در چند بعد از جمله : معرفت النفس ، طب سنتی ، مهارت های یادگیری و تقویت حافظه و کلاس های دیگری با حضور اساتید سرشناس استانی و کشوری تشکیل شد .

همچنین کارگاهی تحت عنوان شناخت آسیبهای اجتماعی برگزار گردید که با توجه به استقبال از این کارگاه ، مقدمه ای شد برای برگزاری مداوم این نوع کارگاهها.

قابل ذکر است که کلاس های آموزشی برگزار شده در این اردو آغازی بود برای کارگاهها و کلاس های پیشرفته آموزشی مؤسسه که در طول سال ادامه خواهد داشت .

در این اردوی دو روزه مسابقات ورزشی ، تفریحی و علمی ویژه یاورخواهان عزیز برگزار شد که از جمله این مسابقات می توان به مسابقه ی قرآن، نهج البلاغه ، عکس نوشته ها و… اشاره کرد که در روز آخر هر گروه (پسران و دختران) برنامه ای تحت عنوان مراسم اختتامیه اردو برگزار شد و جوایز ارزنده ای به برندگان این مسابقات در اختتامیه اهداء گردید

 

برچسب های مطلب : , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *