Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

تفاهمی به نفع نخبگان علمی بی بضاعت

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

در جلسه مشترکی که با حضور مدیر عامل و رییس هیات مدیره موسسه خیریه شجره طیبه  و  سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در دفتر این اداره کل برگزار شد. موضوعاتی در راستای  معرفی و کشف نخبگان نیازمند از طرف سازمان آموزش و پرورش و حمایت های مادی و معنوی از سوی موسسه شجره طیبه و همچنین همکاری در زمینه های آموزش و پرورش از سوی این دونهاد مورد بررسی قرار گرفت و  در انتهای این جلسه تفاهم نامه ای بین طرفین برای مدت سه سال امضا شد.

محمد رضا یزدانپناه در پایان این نشست در گفتگو با واحد روابط عمومی موسسه خیریه شجره طیبه  گفت: این  تفاهم نامه می تواند گامی موثر در راستای فقر زدایی از جامعه نخبگان علمی و راهی تازه برای رشد و تعالی کشور باشد.

, , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم