Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضور مدیر و معاون اداره مشارکت های مردمی و مسوول اداره تشکل های شهرداری در موسسه خیریه شجره طیبه

روز دوشنبه ۱ مهر ماه ۹۸ مدیر و معاون اداره مشارکت های مردمی سرکار خانم صادقیان و جناب آقای سینایی و مسوول اداره تشکل های شهرداری سرکار خانم کرمانی در موسسه خیریه شجره طیبه حضور به عمل آوردند. طی این نشست که با حضور مدیر عامل و معاون خیریه شجره طیبه برگزار گردید، جناب آقای یزدان پناه ضمن خوش آمد گویی به معرفی خیریه، اهداف و دستاوردهای خیریه پرداختند و ادامه دادند:در راستای پیشبرد اهداف موسسه و ایجاد بستری جهت به کار گیری از استعداد های یاورخواهان، ضرورت تعامل دو جانبه بین خیریه و اداره مشارکت های مردم نهاد احساس میشود.

خانم کرمانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در این موسسه بیان داشتند که اماده همکاری با خیریه و نیز تمایل به مشارکت جوانان نخبه در تصمیمات و ارائه ایده هایی در جهت زیبا سازی شهر و بهبود برنامه های اجرایی دارند.

سرکار خانم صادقیان نیز بیان داشتند در راستای برگزاری کارگاه ها و همایشات و نیز ارائه خدمات به مردم توسط خیریه امادگی بالایی داشته و حاضر به همکاری با موسسه هستند.

جناب اقای سینایی در این نشست به این نکته پرداختند که مشخص بودن رسالت خیریه شجره طیبه و تمرکز بر روی مساله مهم و ضروری جامعه گامی ارزشمند می باشد که زمینه را برای گسترده شدن همکاری و شفافیت درخواست های موسسه از شهرداری و نیز استفاده متقابل از نیروی جوان و نخبه فراهم میکند.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم