Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضورقائم مقام و مدیران سازمان آبفا اصفهان در موسسه خیریه شجره طیبه

در روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه ۹۸ قائم مقام شرکت آبفا اصفهان جناب آقای اکبری به همراهی معاونین و مدیران استان در موسسه خیریه شجره طیبه حضور به عمل آوردند . در این نشست که با حضور مدیر عامل و معاونین شجره طیبه برگزار شد ، جناب آقای یزدان پناه ضمن معرفی و خوشامد گویی به بیان اهداف ، عملکرد و نیز دستاورد های خیریه پرداختند . ایشان بیان داشتند که این موسسه وابسته به هیچ سازمان و گروه سیاسی نمیباشد و کاملا مردم نهاد است و امید است با استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی متفکر و خلاق بتوان کاستی ها و ضعف های زیرساختی در حوزه آب ، شهر سازی و نیز مشکلات اجتماعی را بهبود بخشید.

در ادامه جلسه ضمن معرفی هر حوزه در موسسه خیریه افراد به بیان اهداف و برنامه های پیش رو پرداختند تا معرفی کلی پیرامون خیریه ارائه شود . در پایان جناب اقای اکبری به همراه معاونین شان ضمن ابراز خرسندی از حضور و آشنایی بیشتر با موسسه ،مادگی خود را جهت همکاری در زمینه های مرتبط و مشترک اعلام داشتند .

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم