Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

جنگ شادی ویژه نخبگان علمی

جنگ شادی نخبگان روز جمعه ۲۱تیرماه از ساعت ۳ تا ۶، به میزبانی تالار فرهنگیان آموزش و پرورش، برگزار شد.
در آغاز این مراسم جناب آقای صرامی نائب رئیس خیریه شجره طیبه ضمن خوشامد گویی و ابراز خرسندی در جهت برگزاری این مراسم، هدف از برگزاری این مراسم را که تمام یاورخواهان به همراهی برخی از اعضای خانواده حضور داشتند، داشتن ساعاتی شاد و مفرح برای یاورخواهان به ویژه کنکوری های سال ۹۸، دانست.
همچنین در این مراسم که در هفته کرامت برگزار شد، از دختران یاورخواه قدردانی به عمل آمد.

در این جُنگ شادی از حضور هنرمندان مطرح کشور از جمله جناب آقای حمید شریف تقلید صدا، آقای مسائلی خواننده جوان و خوش صدای اصفهان و نیز آقای امینی برای سایه بازی، نیز بهره گرفته شد.
در انتها آقای یزدان پناه مدیرعامل خیریه شجره طیبه از یاورخواهان خواستار تلاش بیشتر در جهت ارتقای رشد علمی خود بودند و بیان داشتند که آن ها از خیرین آینده این سرزمین هستند.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم