Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

جریان علم و فناوری

دانشجویان تحت حمایت موسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان)از شرکت بهیار صنعت سپاهان با مدیریت جناب آقای مهندس فرید نجات بخش، بازدید کردند.
این بازدید با هدف آشنایی نخبگان موسسه با صنعت، واژه کارآفرینی وتولید کالای ایرانی بوده است.
این اردوی آموزشی-فرهنگی در روز سه شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با حضور تعدادی از دانشجویان نخبه برگزار شد.
شرکت بهیار صنعت سپاهان در سال ۱۳۷۸ در زمینه ساخت دستگاههای پزشکی با هدف بی نیازی کشور از محصولات پزشکی شروع به فعالیت نموده است.
در آخر مدیریت محترم این شرکت از دانشجویان خواست که هر زمان در کنار درس، تمایل به کسب مهارتی داشته باشند، شرکت بهیار صنعت بهترین گزینه خواهد بود.

  •  مدیرعامل: فرید نجات بخش آزادانی
  •  سایت: www.behyaar.com
  •  تلفن: ۰۳۱۳۳۹۳۱۳۲۲
  •  ایمیل: Info@behyaar.com
  •  آدرس: بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، میدان فولاد، خیابان ششم
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم