Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

گزارش خبر گزاری فارس از جشن یاورخواهان

ماه رمضان

موسسه خیریه شجره طیبه:

 همایش خیریه شجره طیبه در تالار همایش‌های جهاد کشاورزی اصفهان برگزار شد.

در این مراسم که به همت بانیان خاص برگزار شد، دانش‌آموزان نخبه و با استعداد تحت پوشش این خیریه در جمعی دوستان کنار اعضای هیأت مدیره این خیریه قرار گرفتند.

خیریه شجره طیبه که ویژه دانش‌آموزان نخبه و با استعداد است، به سراغ این دانش‌آموزان رفته و آن‌ها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و اقدام به برگزاری برنامه‌های آموزشی و فرهنگی برای آن‌ها می‌کند.

در راستای خدمات فرهنگی این خیریه و به همت بانیان هر از چند گاهی همایش‌هایی برای این دانش‌آموزان و خانواده آن‌ها برگزار می‌شود که این مراسم نیز در راستای همین برنامه برگزار شد.

به گزارش فارس، در این مراسم علاوه بر برنامه‌های شاد محمدرضا یزدان‌پناه رئیس خیریه شجره طیبه از برنامه‌های آتی این خیریه خبر داد و وعده هدیه ۲۰۰ هزار تومانی به هر دانش‌آموز را داد.

لینک مطلب :خبرگزاری فارس

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم