Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

پیام تبریک روز کارمند

همزمان با فرارسیدن روز کارمند، مدیرعامل محترم مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) ضمن تقدیر از زحمات شایسته همکاران، این روز را گرامی داشت.

متن پیام:

خدا را شاکریم که شجره طیبه از انسان‌هایی بهره مند است که با ذات انسانی، برای شکوفایی انسانهای دیگر، بی هیچ چشم داشت، مانند ریشه، برای سر سبزی درخت تلاش می کنند و هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. روز کارمند را به تمامی کارمندان عزیز به ویژه کارمندان تلاشگر خیریه تبریک گفته و برای تمامی عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داریم.

گزارشی تصویری به پاس تشکر، از افراد خیر و فعال در زمینه کار خیر این سالهای مؤسسه:

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم