Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

پویش دست به دست هم برای محمد

داد نزنید، آزارم ندهید، کتکم نزنید. اینها تمام درد محمد است، روی جای جای خانه ای استیجاره ای در منطقه ای اطراف اصفهان. محمد که همراه مادر ، برادر و پدربزرگ در این خانه بدون وسایل گرمایش مناسب، بدون آبگرمکنی برای داشتن آب گرم زندگی می کنند از نخبگان مؤسسه خیریه شجره طیبه می باشد، محمد اتاقی برای مطالعه ندارد، برای فرار از سر و صدای خانواده مجبور است درون حمام بنشیند و درس بخواند. عزیزان هدف از این تصاویر، آزرده خاطر کردن شما نیست، مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) رسالتش حمایت از استعدادهای درخشان نیازمند است همانند محمد، اگر حمایت مؤسسه نبود با توجه به وضع محمد، امکان ترک تحصیلش صد در صد قطعی بود.

برای اجاره کردن خانه ای برای خانواده محمد تا اوایل #مهرماه با هدف #درس خواندن محمد بدون دغدغه برای داشتن آینده ای روشن، لطفا از طریق شماره حسابهای موسسه در این #پویش شرکت نمایید.

شماره حسابهای موسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه

شماره کارت بانک رسالت
خیریه شجره طیبه اصفهان
۵۰۴۱۷۲۱۰۷۴۹۱۸۷۰۸

کد مهربانی: code:۷۲۴۰۲۱۷#❤️

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم