Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

نشست صمیمانه مسئولین و پرسنل موسسه خیریه شجره طیبه

پنج شنبه ۱۳تیرماه۱۳۹۸ نشست صمیمانه ای با حضور جناب آقای یزدان پناه مدیر عامل محترم ، دیگر مسئولین، پرسنل موسسه و حضور افتخاری جناب آقای عسکری،رزمنده هشت سال دفاع مقدس در مکان سالن کنفرانس موسسه خیریه شجره طیبه برگزار گردید.
در این نشست که به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها،آغاز دهه کرامت و روز دختر برگزار گردید،جناب آقای یزدان پناه ضمن تاکید بر تلاش برای رسیدن به اهداف والای موسسه خواستار حفظ فضای صمیمانه بین پرسنل و مسئولین شدند.
حاضرین در نشست نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کردند و در ادامه جناب آقای عسکری ضمن روایتگری هشت سال دفاع مقدس یادآور اجر معنوی این خیرین و خادمان موسسه شدند.
در پایان این نشست صمیمانه  تجلیل و تقدیر ازپرسنل بانوی موسسه انجام گردید

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم