Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

مهر ماه، ماه بازگشایی و تبادل علم و ادب

مدیر عامل موسسه خیریه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) در پیامی فرا رسیدن ماه مهر، ماه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را تبریک گفت.
به نام خداوند لوح و قلم
مهر ماه، ماه بازگشایی و تبادل علم و ادب، خوشحالی و صمیمیت، لطف و مهربانی و خصلت‌های انسانی بسیاریست که آینده یک کشور را می‌سازد. ماه مهر ثمره غنچه هاییست که با باز شدن و رشدشان گلستان انبوهی به بار می‌آورد. گلستانی که نماد فرهنگ، ارزش ها، عقاید و آرمان‌های یک کشور است. کشوری پهناور و تاریخ ساز که به دستان جوانانی تلاشگر و غیور نمایان شده است. ماه مهر شناسنامه کسانیست که درس می‌خوانند تا کشوری در راستای دین ارزشمندمان پیش ببرند. ماه مهر مانند ماه تابانیست که هر روز بیشتر از قبل به این مرز و بوم میتابد، اول مهرماه را محضر تمامی معلمان و فرهنگیان زحمتکش به ویژه خانواده بزرگ خیریه شجره طیبه تبریک و شادباش عرض می نمایم.
در پایان امید داریم، خیریه شجره طیبه بتواند به کمک خیرین نیکوکار و فرهنگیان گرانقدر و با عزمی راسخ شاهد پیشرفت همه جانبه و شکوفایی استعدادهای درخشان دانش آموزان و دانشجویان عزیز سرزمین مقدسمان ایران، قدمی هر چند کوچک بر دارد.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم