Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

مهر را با مهر آغاز کنیم

مهر را با مهر آغاز کنیم

آخرین ماه فصل تابستان رو به پایان است و نسیم خنک نوید از پاییز برگ ریزان می دهد، با وجود اینکه تا بازگشائی مدارس هنوز هم فرصت باقی است ولی شور و شوق دانش آموزان برای خرید کیف و لوازم التحریر و کفش هر روز بیشتر و بیشتر می شود و نشان از شروع و بازگشائی مدارس است.
این روزها کمتر خانواده ای را میبینیم که به فکر نو کردن فرزند دانش آموزش نباشد ولی در این بین هستند خانواده هایی که به دلیل فقر شدید مالی امکان فراهم کردن نیاز های اولیه تحصیلی فرزند دانش آموزشان را ندارند مانند دفتر، مداد، پاک کن و تراش.
این روزها دانش آموزانی داریم که اواخر شهریور همچون سایر ایام سال برایشان تکرار غم و اندوه میباشد، دیدن چهره کودکانی که بی هیچ گناهی محصول فقر خانواده هایشان میباشند.
از همه چیز دردناک تر است، کودکانی که آرزو دارند بوی پاک کن و دفتر نو را همراه با بوی ماه مهر حس کنند.
بیایید با هم دست خدا بر روی زمین باشیم، بیائید با دلی سخاوتمند دست این کودکان را بگیریم، انسان هایی از جنس مهربانی که در لابلای خریدهای اول مهر فرزندان خود به فکر فرزندان نیازمند هم می باشند.
آنها را در شادی این روزها شریک کنید.
موسسه خیریه شجره طیبه حامی استعدادهای درخشان

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم