Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون مدرن

محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت به مدت پنج روز از ۸ تا ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ میزبان هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان بود. این نمایشگاه میزبان ۱۰۹ شرکت داخلی بود تا محصولات و خدمات خود را در معرض بازدید عمومی قرار دهند. نمایشگاه تخصصی مبل و دکوراسیون مدرن امسال با حضور شرکت‌های معتبری از استان‌های فارس، خراسان رضوی، مرکزی، همدان، خوزستان، تهران، آذربایجان شرقی، قزوین، گیلان و البرز برگذار شد.

شرکت‌های معتبری مانند ژولک، نیمکت، چوبینه، پاپیروس، مبلیران، تشک فالومو، دوریس، مایان چوب، آرشام، مبل آریا، مینای نقش جهان و پارسا از مهمترین مشارکت‌کنندگانی هستند که محصولات، کالاها و خدمات خود در زمینه‌های مبلمان خانگی، سرویس خواب، سرویس غذاخوری و دکوراسیون خانگی را به نمایش گذاشتند.

موسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه (حامی استعدادهای درخشان) همانند سابق با حضور در این نمایشگاهها تخصصی، به معرفی رسالت خود یعنی حمایت از استعدادهای درخشانی که استعداد دارند ولی متاسفانه امکان تحصیل ندارند پرداخت تا ان شالله به حول و قوه الهی خیرین نیکوکار درسراسر کشور با موسسه آشنا شوند و هیچ نخبه نیازمندی از تحصیل باز نماند. 

با حضور شرکت‌ها و برندهای شاخص حوزه مبلمان در این رویداد نمایشگاهی، حضور استان‌های متعدد و بیشتر در مقایسه با دوره‌های گذشته و حضور سبز موسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) از جمله شاخصه های هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون مدرن به نفع خیریه محسوب می‌شود.

,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم