Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:
0
  • سبد خرید شما هم اکنون خالی است.

فرصت همدلی اینجاست…


نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان به عنوان یک رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه، سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد .
مؤسسه خیریه شجره طیبه(حامی استعداد های درخشان) فرصت را مغتنم می شمارد که با حضور خود در این نمایشگاه به اطلاع رسانی درباره رسالت خود و معرفی فعالیت های این مؤسسه و دستاوردهایی که با همراهی نیکوکاران عزیز در زمینه تحصیل و حمایت از این عزیزان تحقق یافته بپردازد.
به امید اینکه در سایه این اطلاع رسانی شجره طیبه بتواند در جهت ارتقای خدمات به افراد مستعد تحصیل تحت حمایتش گام مؤثر تری بردارد .
لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و خیران می رساند
نهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ ۶ لغایت ۱۰ دی ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.
با این امید که برگزاری این رویداد با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت و خیرین نیکوکار گامی در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این مؤسسه در ایران و جهان باشد.
لذا این مؤسسه از شما دعوت می نماید با حضور سبزتان در غرفه شماره ۱۰۳ گرمی بخش این مکان شوید
#موسسه_خیریه_شجره_طیبه
#حامی_استعدادهای_درخشان
#نمایشگاه_صنعت_آب_تاسیسات_آب_فاضلاب
#نمایشگاه_اصفهان
#کار_نیک
#من_حامی_تحصیل_هستم
#استعداد_دارند_امکانات_ندارند
#شجره_طیبه
#shajareh_tayebeh
#shajarehtayebeh

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم