۱۴۰۳/۰۲/۰۲

دانش پژوهان

دانش پژوهان بنیادی است برخاسته از نیاز به دانستن و آگاهی، نیازی که تنها کلید ورود به جهان علم و شاهراه نیل به ساحل بیکران حقیقت که همان روح وجودی مدینه فاضله است، می‌باشد. پیمودن مسیر و صعود از نردبان دانش که گاه نهادن بر نخستین پلکان آن آرزویی دراز می‌نماید، تنها با اندیشه و تلاش مدعیان این عرصه امکان خواهد داشت و بر این اساس آنچه امروز پیش روی شماست ثمره کوشش فراوان کسانی است که دست دوستی خویش را به نشانه یافتن همراه دراز کرده‌اند تا بتوانند فرداهای بهتری بیافرینند. و همواره یکی از دغدغه های مهم دانشگاه های برتر دنیا، حمایت مادی و معنوی از دانشجویان مستعد می باشد  که به دلیل شرایط خاص، امکان ادامه تحصیل را ندارند. بدین منظور، دانشگاه دانش پژوهان پیشرو پس از برگزاری جلسات تخصصی با موسسه خیریه وقرض‌الحسنه شجره طیبه که رسالتش، حمایت از  استعدادهای درخشان  می باشد،  اولین ساختار تعریف شده در زمینه مساعدت مالی ویژه دانشجویان را به صورت مستقل در کشور  برنامه ریزی و اجرا نموده است.  

طبق تفاهم نامه منعقد بین دانشگاه دانش پژوهان و موسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه (حامی استعداد های درخشان)  مقرر گردید :

    بدین وسیله کلیه دانشجویان، پرسنل و اساتید دانشگاه دانش پژوهان پیشرو، می توانند کمک های مالی خود را جهت اختصاص به دانشجویان با استعداد آن دانشگاه که توان مالی برای پرداخت شهریه را ندارند، از طریق تکمیل اطلاعات فردی و گزینه ارسال انجام دهند. این فرایند زیر نظر و با مدیریت خیریه شجره طیبه دریافت و به افرادی که میزان استحقاق آنها مورد ارزیابی دو مجموعه قرار گرفته است پرداخت می شود .    

درگاه حمایت مالی مؤسسه آموزش عالی دانش‌پژوهان پیشرو

  • Please enter a number greater than or equal to ۱۰۰۰.
  • قیمت: ۰ ریال

   

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا