Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضور موسسه خیریه شجره طیبه در نمایشگاه تخصصی صنعت آموزش

هفتمین نمایشگاه تخصصی با عنوان”صنعت آموزش”، از ۱۸ تیر تا ۲۱ تیر در محل پل تاریخی شهرستان اصفهان، برپا گردید. فعالیت پر شور جوانان در راستای جذب مشارکت های مردمی قلبل توجه بود.

در مدت برگزاری این نمایشگاه جمعی از مناصب سیاسی و فرهنگی استان از جمله ،آقایان کامران نماینده مجلس، فقیه رییس بنیاد امام صادق، نصیر ملت عضو شورای شهر، دکتر مهران مجلسی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد، و خانم شیرین طغیانی شورای شهر، از این نمایشگاه دیدن کردند.
نمایشگاه با استقبال مناسبی روبرو شد و از بازخورد خوبی برخوردار شد.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم