Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

حضور جناب اقای دکتر سکاکها مشاور و برنامه ریز تحصیلی در موسسه خیریه شجره طیبه در راستای برنامه ریزی کنکور ۱۳۹۹

روز چهارشنبه مورخ ۱۹/۴/۱۳۹۸ در موسسه ، جلسه ای با حضور آقای دکتر سکاکها(مشاور و برنامه ریز تحصیلی و کنکور)،اقای دکتر آقاجانی(معاون آموزشی و پژوهشی) ،اقای آقایی(مشاور تحصیلی) و خانم حبیب زاده (کارشناس مسئول آموزش)،با موضوع (برنامه ریزی برای کنکور سال۱۳۹۹ ) برگزارشد.

ابتدا آقای دکتر آقاجانی به توضیح نسبت به فعالیت های موسسه و خدمات ارائه شده به یاورخواهان پرداختند.ایشان در ادامه گفتند:با توجه به اهمیت کنکور و تاثیر آن بر سرنوشت دانش آموزان ،موسسه حساسیت زیادی نسبت به دانش آموزان سال دوازدهم دارد و از آقای دکتر سکاکها خواستند باتوجه به سابقه بسیار خوب ایشان در این زمینه، برنامه ای جامع وشامل برای دانش آموزان سال آینده دوازدهم ارائه دهند.

آقای دکتر سکاکها ضمن مهم و خاص خواندن فعالیت های موسسه و باتوجه به سال ها تجربه کار درزمینه کنکور،تاکید بر استفاده از تمام زمان ۵۳ هفته باقیمانده به کنکور سال ۱۳۹۹ را داشتند.

ایشان برنامه خود را در۴ مرحله تشریح کردند:

۱)غربالگری دانش آموزان:

یک جلسه ۵تا۱۰ دقیقه ای برای هردانش آموز،تا سطح وی بررسی شود و دانش آموزان به دوگروه الف (دانش آموزان قوی) و گروه ب (دانش آموزان متوسط )تقسیم شوند و برای آنها برنامه ریزی تحصیلی انجام شود.

۲)برای کنکور آزمایشی دانش آموزان به کانون قلم چی و موسسه گاج معرفی شوند و نتایج هر ماه بررسی شود.

۳)آقای دکترسکاکها لیست کتاب موردنیاز دانش آموزان را تهیه و دراختیار موسسه برای تهیه آن ، قرار دهند.

ایشان پیشنهاد ۳ الی ۴ جلسه انگیزشی برای دانش آموزان را نیز داشتند.

آقای آقایی جلساتی را برای بازآموزی دروسی که دانش آموزان در دبیرستان به خوبی یاد نگرفته اند ،را مهم دانسته و خواستار انجام این کار بخصوص برای دانش اموزان سال دوازدهم شدند

طبق جلسه ای که در تاریخ ۱۹/۴/۱۳۹۸ با حضور اقای دکتر سکاکها برنامه ریز و مدرس کنکور با حضور آقای دکتر آقاجانی ،آقای آقایی و خانم حبیب زاده در دفتر موسسه برگزار شد،  روز سه شنبه مورخ ۱/۵/۱۳۹۸ برای تعیین سطح مشخص شد.

این جلسه در دانشگاه دانش پژوهان با حضور ۳۱ نفر از دانش آموزان برگزار شد.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من از تحصیل حمایت میکنم

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید