Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

توافق دو جانبه در راستای حمایت از استعدادهای درخشان

به گزارش واحد روابط عمومی خیریه شجره طیبه حامی استعدادهای درخشان استان اصفهان روز سه شنبه مورخ ششم مهر ماه، جلسه ای با حضور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان جناب آقای زارع به همراه معاونین ایشان در محل خیریه برگزار شد.

نتایج حاصل این جلسه:
تفاهم نامه ی همکاری مشترک بین موسسه خیریه شجره طیبه (حامی استعدادهای درخشان) و کمیته امداد امام خمینی (ره)

تفاهم نامه ی همکاری مشترک بین خیریه و کمیته امداد امام خمینی (ره) امروز توسط مدیران محترم خیریه و مدیرعامل محترم کمیته امداد استان اصفهان منعقد گردید.
این تفاهم‌نامه به منظور ارتقای مهارتی، توانمندسازی و اشتغال یاورخواهان مورد حمایت هر دو طرف منعقد گردید.
اهداف این تفاهم نامه عبارتند از : 
۱برنامه ریزی و مشارکت در توانمندسازی یاورخواهان هر دو طرف
۲مشارکت و هم افزایی ظرفیتهای طرفین در راستای ارتقای شاخص‌های اشتغال و خودکفایی
۳شناسایی استعدادهای درخشان تحت حمایت کمیته امداد
در این راستا قرار شد، در روزهای آتی شورای سیاست گذاری این تفاهم نامه، دستورالعمل ها و برنامه های اجرایی و نظارتی جهت تشکیل کارگروه های اجرایی متشکل از نمایندگان طرفین در استان را معرفی و ابلاغ نمایند.

گزارشی در قاب تصویر

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم