Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

به یاد آتش نشانان شهید پلاسکو

َمن رَدَّ عَن قَومٍ مِنَ المُسلِمینَ عادِیَهَ ماءٍ أونارٍ وَجَبَت لَهُ الجَنَّهُ
کسی که دسته‏ ای از مسلمانان را از خطر سیل یا آتش سوزی نجات دهد ، بهشت بر او واجب می‏شود.
(پیامبرصلی الله علیه وآله / الکافی ، ج ۵ ، ص ۵۵)

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه شجره طیبه مدیران و کارکنان این موسسه با حضور در مرکز پایگاه آتش نشانی منطقه ۵ اصفهان در ۲ بهمن ماه ۹۵ سعی کردند سهمی هر چند کوچک در تسکین و همدردی با خانواده بزرگ سازمان اتش نشانی داشته باشند.

دکتر علی آقاجانی از اعضای هئیت مدیره موسسه ضمن تقدیر از همه آتش نشانان، بیان کرد؛ رشادت های غیور مردان آتش نشان و فداکاری های خانواده این عزیزان مایه افتخار همگی ماست و الحق که جایگاه شهید برازنده این عزیزان است و همچنین ایشان در رابطه با شهیدان ساختمان پلاسکو همدردی و عرض تسلیت نموده و ابرازو امیدواری نمودند که از این پس شاهد چنین وقایع ای در هیچ کجای ایران اسلامی نباشیم.

وی با تاکید بر لزوم فداکاری این عزیزان تشریح کردند که به حق این جمله بجا است که “آتش نشانی شغل نیست، عشق است” که مصداق این جمله را در رابطه با حادثه ساختمان پلاسکو ملاحظه کردیم و جانفشانی این عزیزان بی ادعا را از صمیم قلب حس کردیم.

همچنین آقای امانی ریاست ایستگاه آتش نشانی از زحمات و جانفشانی این عزیزان قدردانی و در مورد سختی کار این عزیزان توضیحاتی دادند و از مسئولین موسسه خیریه شجره طیبه بخاطر دغدغه حضور تشکر و قدردانی نمودند.

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم