Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

برگ زرین دیگری بر افتخارات خیریه ورق خورد: کسب رتبه در شانزدهمین جشنواره روابط عمومی استان اصفهان

در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه در اتاق بازرگانی استان، از مؤسسه خیریه شجره طیبه(حامی استعدادهای درخشان) بدلیل بهترین تولید محتوا، تجلیل و تقدیر شد.

در این آیین که با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان، حمیدرضا غزنوی رئیس هیئت مدیره دبیر انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان، مدیر عامل شرکت گاز استان برگزار شد، چهار تندیس خلاق، ۱۲ تندیس رتبه عالی، ۲۱ تندیس رتبه برتر و دیپلم افتخار جشنواره به عنوان رتبه پویا به روابط عمومی های  استان اصفهان تعلق گرفت.

روابط عمومی مؤسسه خیریه شجره طیبه به عنوان فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی و ساخت کلیپ های مرتبط  با فعالیت مؤسسه موفق به کسب دیپلم افتخار در این جشنواره شد.

,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم