Loading
حامی استعدادهای درخشان
Follow us on:

برگزاری همایش کارآفرینی توسط موسسه

مـــوسسه خـــیریه شــجره طیبه و جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و شرکت داده پردازان مدرن سپاهان با همکاری استارتاپ ایران فا و اصفهان پلاس برگــزار مــی کند:

اکوفاین حامی دومین رویداد نت تلنت 

بررسی عملکرد کسب و کارهای اینترنتی و آشنایی با صاحبان این نوع کسب و کارها ما را بر آن داشت تا رویدادی را برنامه ریزی کنیم که تجارب آنان را برای دیگران بزگو کنیم، البته از زبان خودشان. به همین منظور عنوان نت تلنت (Net talent) برای این رویداد انتخاب شد. در رویداد #نت_تلنت قرار است به افراد با استعدادی پرداخته شود که تمام موانع مسیر خود را کنار زده‌اند تا بتوانند در حوزه کسب و کارهای اینترنتی اتفاقی را رقم بزنند. به شما قول می‌دهیم که پس از این رویداد، با مراحل راه اندازی استارتاپ و ابزارهای مفید برای آن آشنا شده و با انگیزه‌ای مضاعف و انرژی بالا به ســــراغ کـــــسب و کــارتـان بـــرویـد و آن را بســـــازید، توســـــعه دهید و لــــــذت ببرید.

در اولین رویداد که سال ۹۵ برگزار شد در کنار علی حاج محمدی (بنیان گذار همیار وردپرس)،نبما قاضی(بنیان گذار سفرهای علی بابا)، محمد قیومی (موسس سامانه خبر فارسی)، محمد زاهدی (بنیانگذار ایونت سنتر)، محمد رضا آذین (بنیانگذار سامانه رویدادی اصفهان فا) بودیم.  که در ادامه عکس های سال پیش آمده است.

امسال نیز تصمیم داریم در دومین رویداد میزبان افراد زیر باشیم.

دکتر کوروش خسروی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و مدرس مباحث کارآفرینی

سهیل شهیدی بنیان‌گـذار Payment24 و  مدیرعامل صرافی ستاره سهیل

داوود دهقان یکی از بنیان گذاران ایونت سنتر و اصفهان پلاس

علی آجودانیان بنیان گذار ویرگول (جایی برای نوشتن و خواندن)

میلاد صالحی بنیان گذار  اپریویو (Appreview)

امیررضا انواری یکی از بنیان گذاران استودیو بازی سازی پاپاتا

بچه های TAP30 هم برای علاقه مندان به حضور در این رویداد کد تخفیف میدن. کافی است مقصد رو هلال احمر انتخاب کنید و با کد تخفیف TAP30-NETTALENTراحت و بی دردسر به محل رویداد سفر کنید…

mm

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مؤسسه خیریه و قرض الحسنه شجره طیبه در یک نگاه

موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان با شماره ثبت 4544 که در سال 1383 با اقتباس از آیه 24 سوره ابراهیم در اصفهان تأسیس گردید، معنی شجره طیبه در قرآن تشبیه شده به درختی پربار که ریشه های آن در زمین و شاخه های آن به آسمان رفته است ، هدف این مؤسسه حمایت از استعدادهای درخشان اعم از دانش آموزان و دانشجویان مستعد که به دلیل مشکلات مالی، فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی و شکوفایی استعدادهایشان را ندارند، با 17 شعبه در شهرستانهای استان اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و ثمره آن اشتغال به تحصیل این نخبگان در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد. امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری خیرین شاهد شکوفایی استعدادهای ایشان که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیار ما قرار دارند باشیم و با دستان پر مهر شما جهت رسیدن به قله علم و آگاهی، قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن عزیزمان ایران، برداشته باشیم

خبرنامه ما

Google Maps

من از تحصیل حمایت میکنم