counter stats
جملات روز:

آیا ندیدی چگونه خداوند «کلمه طیبه» (و گفتار پاکیزه) را به درخت پاکیزه‌ای تشبیه کرده که ریشه آن (در زمین) ثابت، و شاخه آن در آسمان است

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ فارسی | Englishحضور خیریه شجره طیبه در دشتبال سمیرم

تاریخ انتشار:شهریور ۲۲, ۱۳۹۷ دسته بندی: اخبار, خبرگزاری ها, دسته‌بندی نشده نویسنده: admin
حضور خیریه شجره طیبه در دشتبال سمیرم

هیات مدیره خیریه شجره طیبه با حضور در روستای دشتبال از توابع شهرستان سمیرم استان اصفهان ضمن بازدید از تنها مدرسه این منطقه و بررسی شرایط این مدرسه  خود را برای توسعه فعالیت های این مدرسه تقدیم مدیریت مدرسه دشتبال کردند.

در  جلسه ای که با حضور تمامی اعضای هیات مدیره و معاونین این خیریه در محل مدرسه روستای دشتبال از توابع شهرستان سمیرم استان اصفهان برگزار شد .دکتر حسین سیستانی با تشویق  و حمایت از عملکرد  کار آفرینانه این مدرسه برای بچه های این منطقه که عمدتا از عشایر منطقه سمیرم هستند گفت: افتخار می کنم که در این مدرسه هستم و بسیار خوشحالم که در آخرین نقطه استان ایده مدرسه کار آفرینی را شکل داده اید.

در ادامه محمد رضا یزدانپناه مدیر عامل خیریه شجره طیبه گفت جای خرسندی است که بچه های مدرسه دشتبال به علاوه تحصیل در حال یاد گرفتن فنون هم هستند و این مساله بچه ها را از کودکی توانمند می کند و آرزو کرد که بچه های مدرسه دشتبال بتوانند در آینده مرهمی بر مشکلات ایران عزیز باشند.

در انتهای این بازدید خانم پزشکزاد مدیر مدارس نوید اصفهان و عضو هیات مدیره خیریه شجره طیبه با بچه های این مدرسه به صحبت پرداخت و خطاب به دانش آموزان این مدرسه گفت: به خودتان افتخار کنید . شیوه  آموزشی که در  این مدرسه  دور از اصفهان برای شما تدریس می شود شیوه است که در بهترین نقاط جهان برای تعلیم و تربیت دانش آموزان استفاده می شود. همچنین در انتهای این بازدید مدیر عامل خیریه شجره طیبه مبلغ قالب توجهی را برای حمایت و گشترس فعالیت های این مدرسه تقدیدم مدیریت مدرسه کرد .

برچسب های مطلب : , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *